Menu

Filtr Hoya UV HMC (C) 77mm (Y5UVC077) Szybka dostawa! Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj UV 

Opis


Opis Hoya Filtr UV HMC PHL 77mm

Filtry z linii Hoya Multi Coated (HMC) to najmocniej lubiane i przeważnie wybierane przez fotografów filtry UV. Po obu stronach filtr pokryty jest wielowarstwową powłoką antyrefleksyjną, która zezwala na transmisję światła na poziomie 98%.


W praktyce, filtr niweluje promieniowanie ultrafioletowe, które w trakcie słonecznej pogody, może zakłócić kolorystykę fotografii. Przy użyciu filtra, nasze zdjęcia zyskają udoskonalone nasycenie oraz widoczniejszy kontrast. Dodatkowo filtr stanowi genialną ochronę obiektywu przed czynnikami zewnętrznymi, jak np. Kurz, zadrapania albo inne uszkodzenia mechaniczne


kolekcja UV HMC jest dostosowana do użytkowania z obiektywami szerokokątnymi. Dzięki cienkiej, niskoprofilowej oprawce zapobiegają powstaniu efektu winietowania.


Sprawdzona technologia, wysoka jakość materiałów z jakich wytworzone są filtry HOYA i ich dostępna wartość, sprawiają iż są to jedne z zwykle wybieranych filtrów jednocześnie wśród amatorów jak i profesjonalnych fotografów.


dostępne średnice: 37; 40,5; 43; 46; 49; 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82; 86 mmcechy produktu Hoya Filtr UV HMC PHL 77mm


EAN: 24066051400
Gwarancja: 2 lata

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.