Menu

Filtr Kenko Air MC/UV 43mm (224394) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 43 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Uniwersalny filtr UV Air MC pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,zdjęcia realizowane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, stanowczo na wielkich wysokościach albo w przypadku fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezdyskusyjnie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Ponadto filtr UV Air MC może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami oraz drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Wysokiej jakości szkło optyczne z warstwami MC (Multi Coating) gwarantuje wysoką jakość obrazu. Dzięki transmisji światła obszerniejszej niż 96% przy 420-680nm., filtr likwiduje niechciane flary i odblaski, umożliwiając uzyskanie obrazu znamionującego się dużym kontrastem i stosownie odwzorowywanymi kolorami.

Filtry UV Air MC dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można prosto dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.