Menu

Filtr Kenko Air MC/UV 55mm (225594) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 55 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Uniwersalny filtr UV Air MC pochłania promienie ultrafioletowe, które powodują,zdjęcia realizowane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, istotnie na obszernych wysokościach albo w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zastosowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i niezaprzeczalnie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Na dodatek filtr UV Air MC może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami, a także drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Wysokiej jakości szkło optyczne z powłokami MC (Multi Coating) gwarantuje wysoką jakość obrazu. Dzięki transmisji światła obszerniejszej aniżeli 96% przy 420-680nm., filtr eliminuje niepożądane flary i odblaski, umożliwiając uzyskanie obrazu cechującego się sporym kontrastem i optymalnie odwzorowywanymi kolorami.

Filtry UV Air MC przystępne są w rozmaitych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.