Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 72mm (227279) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 72 mm

Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC zostały tworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a także poparte długoletnim doświadczeniem firmy Kenko w tworzeniu świetnych filtrów fotograficznych.

kolekcja RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymagania i unikalne zapotrzebowania, równocześnie amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny eliminuje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, powiększa kontrast nieba, a także nasycenie barw.

Jego działanie jest bardzo przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy i w szkłach okularów. Podobnie działa w przypadku fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu osiągalne jest także uzyskanie ulepszonych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia wykonane bez filtra. Po prawej: zdjęcie wyprodukowane z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste przez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się warstwa (ASC). Sprawia ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty.

ponadto powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, iż nie będą do niej konkretnie przywierać, dzięki temu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go wyłącznie na fotografowanie. Krystaliczny i ostry obraz Filtr RealPro pozostał tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu fotografie i filmy rejestrowane przy pomocy filtra RealPro charakteryzują się niezwykłą transparentnością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, wydajnie minimalizuje różnego rodzaju flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem stosowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, iż na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów podczas fotografowania z użyciem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra pozostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które uniemożliwia wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

dodatkowo ramka pozostała zaopatrzona w wyżłobienia, które usprawniają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy prosto przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w komplecie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w różnych rozmiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki temu można łatwo dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.