Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 82mm (228279) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 82 mm

Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC pozostały stworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości i poparte długoletnim doświadczeniem producenta Kenko w produkcji genialnych filtrów fotograficznych.

seria RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymagania i oryginalne zapotrzebowania, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny eliminuje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, zwiększa kontrast nieba i nasycenie odcieni.

Jego działanie jest wyjątkowo przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy, a także w szkłach okularów. Podobnie działa w przypadku fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu możliwe jest także uzyskanie lepszych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. Po lewej: fotografie stworzone bez filtra. Po prawej: zdjęcie tworzone z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste przez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się powłoka (ASC). Powoduje ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty.

ponadto warstwa ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Nawet jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, że nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, pozwalając przeznaczyć go jedynie na fotografowanie. Przejrzysty i ostry obraz Filtr RealPro pozostał tak skonstruowany aby do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu zdjęcia i filmy rejestrowane przy pomocy filtra RealPro znamionują się niezwykłą transparentnością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na barwy i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, sprawnie minimalizuje najróżniejszego rodzaju flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów podczas fotografowania z użyciem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra zostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które zapobiega wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

dodatkowo ramka została wyekwipowana w wyżłobienia, które ułatwiają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy z łatwością przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki czemu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w najróżniejszych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki czemu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.