Menu

Filtr Kenko Smart C-PL Slim 52mm (235295) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 52 mm

Opis

Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, rozszerza kontrast nieba oraz nasycenie odcieni. Jego działanie jest wyjątkowo przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż eliminuje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy oraz w szkłach okularów.

Podobnie działa w przypadku fotografowania takich obiektów jak m.in. Samochody czy biżuteria. Dzięki niemu osiągalne jest także uzyskanie lepszych efektów podczas fotografowania pod wodą. C-PL Smart Slim ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem użytkowany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Filtr C-PL Smart Slim nie sprawia zabarwień, a także pogorszenia jakości zdjęć. Pozostał produkowany z wysokiej jakości szkła optycznego. Filtry C-PL Smart Slim dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można łatwo dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.