Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 37mm (KEDSMPR37) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 37 mm

Opis

Filtr Protector Smart MC Slim został stworzony z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na kolory i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, skutecznie minimalizuje zróżnicowanego typu flary i odbicia.

jednocześnie charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki temu zezwala na uzyskanie doskonałych efektów podczas fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje wyśmienitą jakość obrazu. Cienka obudowa filtra sprawia, że można go efektywnie używać choćby z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama pozwala na połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim ma hologram zapewniający, iż filtr jest oryginalnym produktem firmy Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim dostępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można łatwo dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.