Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 49 mm (KEDSMPR49) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 49 mm

Opis

Filtr Protector Smart MC Slim został produkowany z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na barwy i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, wydajnie minimalizuje zróżnicowanego rodzaju flary i odbicia.

jednocześnie charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki czemu zezwala na uzyskanie znakomitych efektów w trakcie fotografowania. Filtr chroni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) zagwarantuje nieprzeciętną jakość obrazu. Cienka pokrywa filtra powoduje, iż można go produktywnie używać nawet z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama umożliwia połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim posiada hologram zapewniający, że filtr jest oryginalnym produktem firmy Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim dostępne są w najróżniejszych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można łatwo dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.