Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 52mm (KEDSMPR52) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 52 mm

Opis

Filtr Protector Smart MC Slim został tworzony z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, wydajnie minimalizuje różnorodnego typu flary i odbicia.

równocześnie charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki czemu zezwala na uzyskanie nadzwyczajnych efektów podczas fotografowania. Filtr broni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje świetną jakość obrazu. Cienka obudowa filtra powoduje, że można go sprawnie używać choćby z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama pozwala na połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim ma hologram zapewniający, że filtr jest oryginalnym produktem producenta Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim dostępne są w różnych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki temu można łatwo dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.