Menu

Filtr Kenko Smart MC Protector slim 77mm (KEDSMPR77) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 77 mm

Opis

Filtr Protector Smart MC Slim został wyprodukowany z wysokiej jakości, bezbarwnego szkła, osadzonego w ramie aluminiowej. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje różnego rodzaju flary i odbicia.

równocześnie charakteryzuje się przepuszczalnością światła na poziomie 98%, dzięki temu umożliwia uzyskanie idealnych efektów podczas fotografowania. Filtr broni optykę obiektywu przed zarysowaniami, kurzem, pyłem i piaskiem.

Wysokiej jakości szkło optyczne MC (Multi Coating) gwarantuje wyśmienitą jakość obrazu. Cienka pokrywa filtra powoduje, iż można go wydajnie używać nawet z szerokokątnymi obiektywami, bez martwienia się o efekt winietowania.

Rama zezwala na połączenie go z innymi filtrami. Protector Smart MC Slim posiada hologram gwarantujący, że filtr jest oryginalnym produktem firmy Kenko. Filtry Protector Smart MC Slim przystępne są w różnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.