Menu

Filtr Kenko Smart UV Slim 62mm (216298) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Kenko 
  • Średnica 62 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Uniwersalny filtr UV Smart Slim pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,zdjęcia realizowane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, bardzo na dużych wysokościach lub w przypadku fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezdyskusyjnie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Na dodatek filtr UV może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami, a także drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Filtr wydajnie usuwa promienie o długości fali krótszej niż 370nm. Podczas jego używania nie ma konieczności dodatkowego rekompensowania ekspozycji. Filtry UV Smart Slim przystępne są w różnych wymiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można z łatwością dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.