Menu

Filtr Manfrotto Advanced UV 82 mm (MFADVUV 82) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 82 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr UV Manfrotto Advanced jest filtrem wielofunkcyjnym, blokuje promieniowanie UV przed przedostaniem się do obiektywu, tym samym zniża rozmycie obrazu, przebarwienia i zafarby a także odbarwienie niebieskie.
jednocześnie jest to niezwykle przydatne narzędzie do ochrony przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, wilgocią, zadrapaniami i może być stosowane nieprzerwanie na przedniej soczewce.

Filtr UV Manfrotto Advanced 82mm jest wodoodporny, wytrzymały na zarysowania i olejoodporny, gromadzi 12 warstwowe powłoki, które zapewniają powierzchnię anty refleksyjną i wysoką 98,8% przenikalność świetlną.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją.
progresywny cykl wielokrotnego powlekania skutecznie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
dodatkowo w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.