Menu

Filtr Manfrotto Advanced UV Filter 62 mm (MFADVUV 62) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 62 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr UV Manfrotto Advanced jest filtrem wielofunkcyjnym, blokuje promieniowanie UV przed przedostaniem się do obiektywu, tym samym ogranicza rozmycie obrazu, przebarwienia i zafarby a także odbarwienie niebieskie.
jednocześnie jest to bardzo przydatne narzędzie do ochrony przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, wilgocią, zadrapaniami i może być wykorzystywane nieprzerwanie na przedniej soczewce.

Filtr UV Manfrotto Advanced 62mm jest wodoodporny, niepodatny na zarysowania i olejoodporny, posiada 12 warstwowe powłoki, które gwarantują powierzchnię anty refleksyjną, a także wysoką 98,8% przenikalność świetlną.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją.
innowacyjny proces wielokrotnego powlekania efektywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
ponadto w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.