Menu

Filtr Manfrotto Essential circular Pol 52 mm (MFESSCPL-52) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 52 mm

Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Essential Manfrotto 52 mm ulepsza ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.

Po pierwsze zwiększa kontrast oraz ich nasycenie, na przykład powiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są niejednokrotnie obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła i wszelkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Essential Manfrotto gwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategozapewnia zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Podstawowy filtr Essential CPL Manfrotto jest wodoodporny, zawiera 2 warstwy powłoki i umożliwia 68% przenikanie światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.

Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją.
nowoczesny proces wielokrotnego powlekania wydajnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
ponadto w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają udoskonalony poziom ochrony przed kurzem czy wilgocią.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.