Menu

Filtr Manfrotto Essential UV 52 mm (MFESSUV-52) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 52 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr Manfrotto Essential UV jest filtrem wielofunkcyjnym, blokuje promieniowanie UV przed przedostaniem się do obiektywu, tym samym zniża rozmycie obrazu, przebarwienia i zafarby a także odbarwienie niebieskie.
równocześnie jest to bardzo przydatne narzędzie do ochrony przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, wilgocią, zadrapaniami i może być stosowane nieustannie na przedniej soczewce.
Filtr UV Manfrotto Essential 52mm jest wodoodporny, zawiera 8 warstwowe powłoki, które gwarantują powierzchnię anty refleksyjną oraz bardzo wysoką 99% transmisję światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją.
zaawansowany proces wielokrotnego powlekania sprawnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
na dodatek w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.