Menu

Filtr Manfrotto Essential UV 58 mm (MFESSUV-58) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 58 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr Manfrotto Essential UV jest filtrem wielofunkcyjnym, blokuje promieniowanie UV przed przedostaniem się do obiektywu, tym samym obniża rozmycie obrazu, przebarwienia i zafarby a także odbarwienie niebieskie.
jednocześnie jest to bardzo przydatne narzędzie do ochrony przedniej soczewki obiektywu przed kurzem, wilgocią, zadrapaniami i może być użytkowane nieustannie na przedniej soczewce.
Filtr UV Manfrotto Essential 58mm jest wodoodporny, zawiera 8 warstwowe powłoki, które zapewniają powierzchnię anty refleksyjną i szczególnie wysoką 99% transmisję światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto został opracowany z najwyższą precyzją.
progresywny cykl wielokrotnego powlekania skutecznie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, gwarantując tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok.
dodatkowo w wyniku wykorzystania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają udoskonalony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.