Menu

Filtr Manfrotto Manfrotto Advanced circular Pol Filter 72 mm (MFADVCPL-72) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 72 mm

Opis

Filtr polaryzacyjny kołowy Advanced Manfrotto 72mm udoskonala ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze zwiększa kontrast oraz ich nasycenie, na przykład zwiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są często obserwowane w trakcie fotografowania wody, szkła i wszystkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Advanced Manfrotto zagwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategozapewnia zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie powoduje zafarbów.
Filtr Advanced CPL Manfrotto jest wodoodporny, niepodatny na zarysowania i olej i ma oryginalną powłokę antystatyczną.
posiada 12 warstwowe powłoki i umożliwia 68,1% przenikania światła..

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją. Innowacyjny proces wielokrotnego powlekania sprawnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. W dodatku w wyniku użycia wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają lepszy poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.