Menu

Filtr Manfrotto Professional circular Pol 58 mm (MFPROCPL-58) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 58 mm

Opis

Manfrotto Professional CPL to filtr polaryzacyjny kołowy Manfrotto 58mm który ulepsza ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze rozszerza kontrast , a także ich nasycenie, na przykład rozszerza kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są niejednokrotnie obserwowane podczas fotografowania wody, szkła oraz wszystkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Manfrotto Professional CPL zagwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu kolorów na obrazach - nie sprawia zafarbów.
Filtr CPL Professional Manfrotto jest wodoodporny, niepodatny na zarysowania i olej i ma oryginalną powłokę antystatyczną.
mieści 12 warstwowe powłoki i pozwala na aż 90% przenikania światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją. Innowacyjny proces wielokrotnego powlekania produktywnie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. Dodatkowo w wyniku zastosowania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają ulepszony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.