Menu

Filtr Manfrotto Professional circular Pol 67 mm (MFPROCPL-67) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Manfrotto 
  • Średnica 67 mm

Opis

Manfrotto Professional CPL to filtr polaryzacyjny kołowy Manfrotto 67mm który polepsza ogólną jakość obrazu na kilka sposobów.
Po pierwsze rozszerza kontrast i ich nasycenie, na przykład powiększa kontrast niebieskiego nieba, czy głębię zieleni roślin. Po drugie, redukuje odbicia, które są nieraz obserwowane podczas fotografowania wody, szkła oraz wszystkich powierzchni odbijających światło.
Filtr polaryzacyjny Manfrotto Professional CPL zagwarantuje równomierny rozkład światła; Dlategogwarantuje zachowanie ostrości i balansu barw na obrazach - nie sprawia zafarbów.
Filtr CPL Professional Manfrotto jest wodoodporny, wytrzymały na zarysowania i olej i ma unikalną powłokę antystatyczną.
gromadzi 12 warstwowe powłoki i umożliwia aż 90% przenikania światła.

Wielowarstwowe powłoki Manfrotto.
Każdy filtr Manfrotto pozostał opracowany z najwyższą precyzją. Progresywny cykl wielokrotnego powlekania skutecznie minimalizuje odbicia i maksymalizuje transmisję światła, zapewniając tym samym niezwykłą jakość optyczną.
Wzrost redukcji odbić, wzrasta równolegle do wzrostu liczby warstw powłok. Dodatkowo w wyniku wykorzystania wielowarstwowych powłok filtry Manfrotto zapewniają udoskonalony poziom ochrony przed kurzem, wilgocią i zadrapaniami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.