Menu

Filtr Marumi DHG ND32 67mm (MND(32)67 DHG) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 67 mm

Opis

Marumi DHG ND to dedykowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy, wielopowłokowy filtr szary umożliwiający wydłużenie czasu ekspozycji w celu pokazania ruchu na zdjęciach. Użycie filtra ND(32) zezwala na zmianę przysłony o 5 stopni.

linia DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych, antyrefleksyjnych powłok jonowych, rozszerzających współczynnik transmisji i minimalizujących niepożądane odblaski.

Filtr linii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowy pierścień typu "Wide"(Slim) - przeznaczony do obiektywów super-szerokokątnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdjęcia nie będą narażone na uboczny efekt winietowania spowodowanego oprawą filtra. Na dodatek, matowa powierzchnia ramki zabezpiecza przed tworzeniem się dodatkowych odblasków powstałych na jej powierzchni.

Szkło w filtrze linii DHG znamionuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku).

EAN: 4957638074117

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.