Menu

Filtr Marumi Digital PRO Lens Protect 72mm

Cechy produktu

  • Producent MARUMI 
  • Średnica 72 mm

Opis

Opis Hoya Filtr UV Fusion Antistatic 46mm

Filtr z linii UV Fusion Antistatic to doskonałe połączenie filtrów z serii PRO 1 Digital z technologią powłok antystatycznych. Zabezpieczone powłoką antystatyczną filtry UV są istotnie bardziej odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym wody, kurzu, pyłów lub nawet odcisków palców. Warstwa ANTISTATIC formuje naturalną barierę ochronną dla filtra, dzięki czemu praca w zakurzonym i zapylonym terenie nie będzie już problemem.

Ochronna warstwa jest bezbarwna i nie wpływa na jakość realizowanych zdjęć podczas pracy pod światło.

Filtr UV Fusion Antistatic dodatkowo wysokiej jakości, 9-warstwową powłokę antyrefleksyjną Super Multi Coating, która zagwarantuje wysoki współczynnik transmisji światła na poziomie 99,8 %, gwarantując lepsze nasycenie i balans , a także istotnie wyraźniejszy kontrast.

UV Fusion Antistatic dobrany jest do pracy z szerokokątnymi obiektywami. Jego cienka, niskoprofilowa oprawka zapobiega powstaniu efektu winietowania, choćby w przypadku użycia obiektywów o szczególnie szerokim polu widzenia.

właściwości artykułu Hoya Filtr UV Fusion Antistatic 46mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.