Menu

Filtr Marumi EXUS Lens Protect 82mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 82 mm

Opis

Filtr MARUMI Lens Protect (LD) 82 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Świetny balans i wielopowłokowa budowa gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS Lens Protect to wyjątkowe filtry fotograficzne. Główne ich atuty to: - całkowicie nowa powłoka ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - mają powłokę hydrostatyczną, -wyeliminować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i szczególnie wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu typu SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - posiadają cienkie ochronne rowki, - wyekwipowane są w satynowe wykończenia, Materiał z jakiego wytwarzane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z linii Super DHG.

Mimo, że grubość soczewki wzrosła o 2mm, grubość pierścienia pozostała bez zmian. Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w wytwarzaniu najlepszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi posiada już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi stwarza jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.