Menu

Filtr Marumi Exus Lens Protect Solid 77mm (MPROTECT77SEXUS) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm

Opis

Marumi EXUS Lens Protect Solid Najwyższy poziom ochrony Twojego obiektywu Bezpieczeństwo i oszczędność pieniędzy Najważniejszym zadaniem filtra Marumi EXUS Lens Protect Solid jest ochrona przedniej soczewki Twojego obiektywu przed zniszczeniem.

W zależności od obiektywu koszt naprawy może wynieść nawet 3000 zł. Warto więc wyposażyć się w niepozorne akcesorium jakim jest filtr ochronny. Na dodatek użyte powłoki hydrofobowe, oleofobowe i antystatyczne ułatwiają odprowadzanie wody z powierzchni szkła i utrudniają osadzanie się na niej skażeń takich jak odciski palców czy kurz.

Oszczędność czasu Gdy dojdzie do uszkodzenia obiektywu jego naprawa może potrwać choćby dwa tygodnie. W tym czasie Twoja skuteczność w pracy lub możliwość realizacji hobby są okraczone. Jeśli natomiast dojdzie do uszkodzenia filtra możesz wymienić go samodzielnie w niespełna minutę!

idealna optyka dobór odpowiedniego filtra powinien być ściśle skorelowany z jakością stosowanej optyki. Jeśli korzystasz z obiektywów najwyższej jakości, produkty z linii EXUS producenta Marumi są dla Ciebie.

producent zadbał, aby były one stworzone z wysokiej jakości szkła optycznego (7-krotnie mocniejszego od typowych) i wyekwipowane w wielowarstwowe powłoki antyrefleksyjne, których transmisja światła wynosi aż 99.8%!

Oznacza to, że filtr ogranicza ryzyko uszkodzenia mechanicznego optyki Twojego obiektywu bez zauważalnego wpływu na jego jakość obrazowania. Ponadto brzeg szkła pozostał wyczerniony, by zminimalizować możliwość powstawania blików.

Prezentacja działania powłoki antystatycznej Prezentacja działania powłoki hydrofobowej Możliwość użytkowania z obiektywami szerokokątnymi Do mocowania filtra na obiektywie służy pierścień typu SLIM. Jego najważniejszą cechą jest mniejsza wysokość w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, dzięki temu nie powoduje winietowania z obiektywami UWA (Ultra Wide Angle).

Ramka, podobnie jak szkło, została doszlifowana w sposób zabezpieczający przed niekontrolowanymi odbiciami światła. Opis produktu na polskiej stronie producenta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.