Menu

Filtr Marumi EXUS UV 62mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 62 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr MARUMI UV L390 62mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przypasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr genialnie broni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem oraz jest nieskomplikowany w czyszczeniu.

znamionuje się bardzo niskim współczynnikiem odbicia 0.3% oraz grubością szkła wynoszącą wyłącznie 2 mm. FIltry EXUS UV L390 to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich zalety to: - w całości nowa warstwa ASC (Anti-Static) - posiadają powłokę hydrostatyczną -polikwidować z nich wodę i tłuszcz - są cienkie i nad wyraz wytrzymałe - na nowo zaprojektowany pierścień - posiadają cienkie ochronne rowki Filtr jest pokryty warstwą elektrostatyczną.

Spowoduje ona, iż kurz nie będzie tak z ochotą przyczepiał się do jego powierzchni, dzięki czemu na zdjęciach nie będziemy mieli ciemnych plam od pyłków. Poniżej widoczne jest porównanie filtra EXUS z tradycyjnym filtrem: Powierzchnia soczewki filtra jest specjalnie powlekana warstwą hydrostatyczną, dzięki temu znamionuje się perfekcyjną niepodatnością na wodę i olej.

Powierzchnia uniemożliwia powstawanie zacieków i gwarantuje wytrzymałość na odciski palców. Zaś odciaski które pojawiają się na powierzchni mogą być z łatwością usunięte. Co tak właściwie oznacza zagadkowe słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkcji najlepszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi generuje jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z linii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technologia Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.