Menu

Filtr Marumi EXUS UV 77mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr MARUMI UV L390 77mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Filtr idealnie chroni przednią soczewkę obiektywu przed zarysowaniem, kurzem i brudem, a także jest przystępny w czyszczeniu.

znamionuje się stanowczo niskim współczynnikiem odbicia 0.3% oraz grubością szkła wynoszącą wyłącznie 2 mm. FIltry EXUS UV L390 to nieszablonowe filtry fotograficzne. Główne ich zalety to: - kompletnie nowa powłoka ASC (Anti-Static) - mają powłokę hydrostatyczną -zlikwidować z nich wodę i tłuszcz - są cienkie i bardzo wytrzymałe - na nowo zaprojektowany pierścień - posiadają cienkie ochronne rowki Filtr jest pokryty warstwą elektrostatyczną.

Spowoduje ona, iż kurz nie będzie tak chętnie przyczepiał się do jego powierzchni, dzięki temu na zdjęciach nie będziemy mieli ciemnych plam od pyłków. Poniżej widoczne jest porównanie filtra EXUS z klasycznym filtrem: Powierzchnia soczewki filtra jest specjalnie powlekana powłoką hydrostatyczną, dzięki temu cechuje się nieprzeciętną odpornością na wodę i olej.

Powierzchnia uniemożliwia powstawanie zacieków i gwarantuje wytrzymałość na odciski palców. Zaś odciaski które pojawiają się na powierzchni mogą być prosto usunięte. Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkowaniu najlepszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi stwarza jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z serii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.