Menu

Filtr MARUMI Fit + Slim MC UV 37mm

Cechy produktu

  • Producent MARUMI 
  • Średnica 37 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr Marumi Fit + Slim UV 37mm

Ten wysokiej jakości filtr fotograficzny oparty został na specjalnym, cienkim szkle oprawionym dwugwintowym pierścieniem typu SLIM.

Filtr jest najskuteczniejszy w przypadku robienia zdjęć obiektom znajdujących się w wielkiej odległości od aparatu. Konieczny do fotografowania w plenerze przy słonecznej pogodzie (np. W górach czy nad morzem) gdzie fotografie tworzone bez filtra UV są głównie lekko przymglone.

towar posiada osiem powłok antyrefleksyjnych wysokiej klasy, które wydajnie redukują odblaski rozszerzając skuteczność właściwej funkcji filtra. Specyficzny dla kolekcji MC superniski współczynnik odbicia wynosi nawet do 1,5% w zakresie od 420 nm do 640 nm.

Filtry Marumi z kolekcji Fit + Slim są dużo cieńsze od typowych filtrów, dzięki temu realne jest ich stosowanie wraz z pokrywkami obiektywu. W dodatku praktyczne opakowanie filtrów z kolekcji Fit + Slim zezwala na prędki dostęp do filtra nawet gdy mamy do dyspozycji wyłącznie jedną rękę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.