Menu

Filtr neutralny szary Haida NanoPro Variable 67mm

Cechy produktu

  • Producent Haida 
  • Średnica 67 mm
  • Rodzaj szary 

Opis

Filtr szary Haida NanoPro Variable to filtr o zmiennej przepuszczalności światła. Stworzony jest z wysokiej jakości szkła optycznego. Jego budowa oparta została na dwóch polaryzatorach, których wzajemne ustawienie przy pomocy obrotowego pierścienia pozwala płynnie regulować liczba światła przechodzącą przez filtr.

Wybierając położenie pierścienia filtra w jego maksymalnej pozycji, ograniczamy liczba światła aż do 1/500 pierwotnej wartości, co z kolei odpowiada 9 stopniom przysłony. By uzyskać najszczególniej zadowalające efekty, zaleca się korzystać ze statywu podczas fotografowania z długim czasem otwarcia migawki.

Transmisja światła: ND12 ~ ND400

Filtr ten nie wpływa na ogólne zabarwienie obrazu.

oporna na działanie wody i odporna na zarysowania wielowarstwowa warstwa antyrefleksyjna, jest genialną ochroną filtra. Pomaga w rozszerzeniu przepuszczalności światła przez redukcję odbić. Dodatkowo ulepszoną ochronę podłoża filtra i pozostaje czystszy dłużej aniżeli niepowlekane filtry.

Filtry neutralnie szare Haida są zbudowane z wysokiej jakości szkła optycznego, zapewniającego obszerniejszą transparentność i wierność odcieni. Wyekwipowane są w aluminiowy wytrzymały pierścień.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.