Menu

Filtr pełny szary 2w1 IR ND64 + CPL do Uchwytu S5 Nisi 150

Cechy produktu

  • Producent Nisi 
  • Rodzaj szary 

Opis

Nisi Filtr Szary 2w1 IR ND64+CPL do Uchwytu 150mm S5

Ten filtr został specjalnie zaprojektowany wyłącznie do uchwytu NISI S5, stanowiąc alternatywę dla PRO CPL, który występuję standardowo w zestawie NISI S5 kit.

W ofercie występują także inne filtry kołowe zaprojektowane do S5 do nabycia osobno.

Filtr Nisi z kolekcji 2w1 ND64 + CPL to wielofunkcyjne rozwiązanie, sprawdzające się typowo przy fotografowaniu w pogodny dzień czy to krajobrazów czy sesji w plenerze. W takich warunkach niezbędnym jest użycie filtra polaryzacyjnego i nie rzadko także filtra szarego, by zachować pożądaną głębię ostrości. Dlatego Nisi stworzyło filtr, który ma obie funkcje w jednej konstrukcji. Filtr szary o stałej gęstości ND64 (1,8) oraz polaryzacyjny, który to jest jedynym elementem ruchomym filtra i tylko nim stosownie kręcimy tak żeby spolaryzować światło wedle zamysłu. Na dodatek takie rozwiązanie przynosi idealne efekty w postaci lekko zmatowanego światła, dzięki temu zdjęcie wydaje się być bardziej pastelowe.

Szkło pokryte jest warstwami NANO oraz IR, które zapobiegają utracie nawet pojedynczego, najmniejszego szczegółu, a co ważnie nie mają dominaty kolorystycznej. Filtry NISI są dwustronne szlifowanie i polerowane zapewniając nieprzeciętną ostrość obrazu i niwelują refleksy. Najnowsza technika nanoszenia powłok w wysokiej temperaturze zapewnia zagwarantuje perfekcyjnie łagodne przejścia gradientu. Filtry też warstwy antystatyczną, hydrofobową,, a także oporną na tłuste zabrudzenia powłokę ochronną, jednocześnie są łatwe w czyszczeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.