Menu

Filtr pełny szary IR ND1000 / ND3.0 do Uchwytu S5 Nisi 150

Cechy produktu

  • Producent Nisi 
  • Rodzaj szary 

Opis

Nisi Filtr Szary IR ND1000 (3.0) do Uchwytu 150mm S5

Ten filtr został specjalnie zaprojektowany wyłącznie do uchwytu NISI S5, stanowiąc alternatywę dla PRO CPL, który występuję standardowo w pakiecie NISI S5 kit.

W ofercie występują także inne filtry kołowe zaprojektowane do S5 do nabycia osobno.

stanowczo cienki filtr Nisi potrafi wydajnie osłabić moc światła. Ustawienie ISO albo/i wartości przysłony można zredukować o 10 EV. Matowa powierzchnia oprawy zapobiega refleksom i barwnym blikom świetlnym.

Używając filtrów ND aparat jest niezwykle wrażliwy na światło podczerwone co będzie widoczne na zdjęciach w postaci niepożądanej czerwonej poświaty, dlatego też NISI dodało do swych filtrów warstwę ochrony podczerwieni (IR), która pomaga zlikwidować światło podczerwone na pryzmacie i przywrócić naturalne kolory scenerii.

Filtry NISI NANO IR są specjalnie zaprojektowane dla fotografów krajobrazu. Stworzone są z wysokiej jakości japońskiego szkła optycznego (H-K9L) z powłokami NANO, które uniemożliwiają utracie nawet pojedynczego, najmniejszego szczegółu, a co ważnie nie mają dominaty kolorystycznej. Filtry NISI są dwustronne szlifowanie i polerowane gwarantując nadzwyczajną ostrość obrazu oraz niwelują refleksy. Najnowsza technologia nanoszenia powłok w wysokiej temperaturze gwarantuje zagwarantuje rewelacyjnie łagodne przejścia gradientu. Filtry także warstwy antystatyczną, hydrofobową, oraz wytrzymałą na tłuste zabrudzenia powłokę ochronną, równocześnie są proste w czyszczeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.