Menu

Filtr pełny szary IR ND8 / ND0.9 do Uchwytu S5 Nisi 150

Cechy produktu

  • Producent Nisi 
  • Rodzaj szary 

Opis

Nisi Filtr Szary IR ND8 (0.9) do Uchwytu 150mm S5

Ten filtr został specjalnie zaprojektowany wyłącznie do uchwytu NISI S5, stanowiąc alternatywę dla PRO CPL, który występuję standardowo w komplecie NISI S5 kit.

W ofercie występują także inne filtry kołowe zaprojektowane do S5 do nabycia osobno.

szczególnie cienki filtr Nisi potrafi produktywnie osłabić moc światła. Ustawienie ISO albo/i wartości przysłony można zredukować o 3 EV. Matowa powierzchnia oprawy zapobiega refleksom i kolorowym blikom świetlnym.

Używając filtrów ND aparat jest szczególnie wrażliwy na światło podczerwone co będzie widoczne na zdjęciach w postaci niechcianej czerwonej poświaty, dlatego także NISI dodało do swych filtrów warstwę ochrony podczerwieni (IR), która pomaga zlikwidować światło podczerwone na pryzmacie i przywrócić naturalne kolory scenerii.

Filtry NISI NANO IR są specjalnie zaprojektowane dla fotografów krajobrazu. Wykonane są z wysokiej jakości japońskiego szkła optycznego (H-K9L) z powłokami NANO, które zapobiegają utracie nawet pojedynczego, najmniejszego szczegółu, a co ważnie nie mają dominaty kolorystycznej. Filtry NISI są dwustronne szlifowanie i polerowane gwarantując wyśmienitą ostrość obrazu, a także niwelują refleksy. Najnowsza technika nanoszenia powłok w wysokiej temperaturze zapewnia zapewnia idealnie łagodne przejścia gradientu. Filtry również warstwy antystatyczną, hydrofobową, i odporną na tłuste zabrudzenia powłokę ochronną, równocześnie są proste w czyszczeniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.