Menu

Filtr POLAROID UV MC PLTRI77 77mm

Cechy produktu

  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

wyśmienity filtr dla każdego użytkownika aparatu bądź kamery o średnicy gwintu 77 mm. Oprócz udoskonalania jakości zdjęcia zagwarantuje również rewelacyjną ochronę dla obiektywu. Producent Polaroid stworzyła wyśmienity filtr UV MC (Multi-Coated).

Filtr ma specjalną, wielopowłokową warstwę pochłaniającą promieniowanie ultrafioletowe. W dodatku filtr wyekwipowany jest w powłoki antyrefleksyjne, a także jonowe, wzmacniające wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, otarcia).

produkowane ze szkła optycznego o wysokim współczynniku przepuszczalności światła. Transmisja światła plasuje się na poziomie 99%, brak ujemnego działania na jakość zdjęć (pozostaje równocześnie ostrość jak i poprawny rozkład kolorów).

starannie stworzone pierścienie ze stopów metali lekkich co czyni filtry istotnie estetyczne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Soczewki filtrów pokryte powłokami ochronnymi, jonowymi i antyrefleksyjnymi....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.