Menu

Filtr polaryzacyjny Haida 77mm

Cechy produktu

  • Producent Haida 
  • Średnica 77 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny 

Opis

Filtr polaryzacyjny Haida 77mm zbudowany jest z szkła optycznego. Posiada podwójny gwint, więc umożliwia nakręcenie z przodu kolejnego filtra albo innych akcesoriów o średnicy 77mm.

Filtry polaryzacyjne wydajnie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich, jak szkło czy woda, zwiększając w ten sposób nasycenie kolorów i podnosząc kontrast na fotografiach. Pozwala to np. Wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą lub pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie zezwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. W dodatku poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie gwarantują na zdjęciach intensywną, "soczystą" zieleń. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając ruchomym pierścieniem i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.