Menu

Filtr polaryzacyjny Haida 82mm

Cechy produktu

  • Producent Haida 
  • Średnica 82 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny 

Opis

Filtr polaryzacyjny Haida 82mm zbudowany jest z szkła optycznego. Posiada podwójny gwint, więc umożliwia nakręcenie z przodu kolejnego filtra lub innych akcesoriów o średnicy 82mm.

Filtry polaryzacyjne skutecznie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich, jak szkło czy woda, rozszerzając w ten sposób nasycenie kolorów i podnosząc kontrast na fotografiach. Pozwala to np. Wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą albo pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie zezwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. W dodatku przez zlikwidowanie małych odblasków światła na liściach i trawie zapewniają na zdjęciach intensywną, "soczystą" zieleń. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając ruchomym pierścieniem i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.