Menu

Filtr polaryzacyjny Haida Slim 67mm

Cechy produktu

  • Producent Haida 
  • Średnica 67 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny 

Opis

Filtr polaryzacyjny Haida Slim 67mm zbudowany jest z szkła optycznego. Posiada podwójny gwint, więc umożliwia nakręcenie z przodu kolejnego filtra albo innych akcesoriów o średnicy 67mm. Haida Slim ma cienką oprawę filtra, która minimalizuje ryzyko wystąpienia winiety, co jest nad wyraz istotne przy obiektywach szerokokątnych.

Filtry polaryzacyjne wydajnie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych, takich, jak szkło czy woda, rozszerzając w ten sposób nasycenie odcieni i podnosząc kontrast na fotografiach. Pozwala to np. Wykonać zdjęcie przedmiotu znajdującego się za szybą albo pod powierzchnią wody. W fotografii barwnej stanowią jedyne rozwiązanie zezwalające uzyskać intensywny błękit nieba oraz wyraziste białe obłoki. Dodatkowo poprzez zlikwidowanie drobnych odblasków światła na liściach i trawie gwarantują na zdjęciach intensywną, "soczystą" zieleń. Intensywność działania filtra polaryzacyjnego reguluje się obracając ruchomym pierścieniem i zmieniając w ten sposób płaszczyznę polaryzacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.