Menu

Filtr polaryzacyjny Hoya SLIM 49mm

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 49 mm
  • Rodzaj polaryzacyjny 

Opis

SLIM to specjalna wersja podstawowych filtrów polaryzacyjnych Hoya, asygnowanych do współpracy z obiektywami szerokokątnymi. Dzięki zastosowaniu niskoprofilowej oprawki filtra pozwalają uniknąć winietowania choćby w przypadku obiektywów o wyjątkowo szerokim polu widzenia. Jak wszystkie filtry marki Hoya gwarantują wysoką jakość wykonania, a dzięki użyciu najkorzystniejszych i sprawdzonych technice spełniają oczekiwania jednocześnie amatorów jak i profesjonalistów, pozostając nadal przystępnymi cenowo.

Filtry polaryzacyjne Hoya sprawnie eliminują niepożądane odblaski z powierzchni niemetalicznych takich, jak szło czy woda, rozszerzając w ten sposób nasycenie barw i podnosząc kontrast na fotografiach. W kolorowej fotografii pejzażowej stanowią jedyne rozwiązanie zezwalające powiększyć kontrast między białymi chmurami i błękitnym niebem, zachowując przy tym naturalną kolorystykę całej sceny. Dzięki lekkiej i cienkiej oprawce filtra osiągalna jest płynna i swobodna regulacja stopnia polaryzacji. W celu zminimalizowania powstawania odblasków obie powierzchnie filtra pokryte zostały warstwami antyrefleksyjnymi, które polepszają transmisję światła i zapobiegają spadkowi kontrastu na fotografiach.

dane techniczne:
Srednica: 49mm
Pierścień: czarny z ultracienką ramką kompatybilną z obiektywami szerokokątnymi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.