Menu

Filtr połówkowy szary Hoya NDx10 / ND10 GRAD 58mm

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 58 mm
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

artykuł pochodzi z regulaminowego zwrotu. Filtr jest w pełni wartościowy - nie nosi śladów użytkowania. Pudełko nie posiada plomb.

Hoya Graduated ND10 to połówkowy filtr szary o współczynniku od NDx2 do NDx10. Ciemniejsza część filtra redukuje liczba światła o trzy poziomy przysłony, podczas gdy druga, jaśniejsza, ogranicza liczba światła o jeden stopień przysłony. Przejście pomiędzy jedną a drugą połową filtra jest łagodne, co pozwala uzyskać miękki gradient. Filtr ma ruchomy pierścień, dzięki któremu można zespoić ekspozycję do większości sytuacji zdjęciowych.

Filtr połówkowy Hoya Graduated ND10 jest rewelacyjnym filtrem efektowym służącym do zmniejszenia kontrastu. Filtr połówkowy szary znajduje użycie głównie w fotografii pejzażowej, gdzie podczas fotografowania pod światło różnice w jasności górnej i dolnej części kadru są największe. Neutralne filtry szare producenta Hoya zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie ograniczać liczba światła docierającego do matrycy aparatu wiernie zachowując kolorystkę fotografowanej sceny.

  • Producent: Hoya (Made in Japan)
  • Transmisja światła: od 10% do 50%

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.