Menu

Filtr połówkowy szary Irix Edge 100 Nano IR ND16 / ND 1.2 Grad Soft (100x150)

Cechy produktu

  • Producent Irix 
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

Irix Edge Soft Gradual ND to filtr połówkowy szary o miękkim przejściu gradacyjnym.
Wersja ND16 o gęstości optycznej 1.2 wydłuża czas naświetlania o 4 stopnie przysłony w obrębie najjaśniejszych partii obrazu, niwelując tym samym niedoskonałość matryc aparatów cyfrowych. Jest niezastąpiony podczas fotografowania krajobrazu o wyraźnej granicy pomiędzy jasną, a ciemną partią obrazu, zezwalając uzyskać efektowne efekty bez konieczności używania techniki HDR.

Filtry kwadratowe z kolekcji Irix Edge znamionują się najwyższą dokładnością wykonania i jakością optyczną, żeby móc sprostać jakości obrazu generowanego obiektywów Irix. Szklana powierzchnia filtra została obustronnie pokryta wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi zapewniającymi wysoką transmisję światła i naturalne kolory. Dzięki dodatkowej powłoce hydrofobowej NANO filtr charakteryzuje się powiększoną opornością na mokre i tłuste zabrudzenia, idealnie sprawdzając się w niesprzyjających warunkach pogodowych takich, jak deszcz czy śnieg.

Numer katalogowy: IFE-100-SGND16

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.