Menu

Filtr połówkowy szary NUANCES ND16 Soft Cokin Z-Pro

Cechy produktu

  • Producent Cokin 
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

Filtry szare Cokin NUANCES (wymiar L) powstają w oparciu o użycie technologii powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego rodzaju szkło jest znane ze swej wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku cechuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła i wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, iż filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal świetną neutralnością równocześnie w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki czemu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, żeby z ich pomocą rejestrować fotografie o szczególnie długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną podczas filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND16 oferuje redukcję światła wynoszącą 4 stopnie przysłony na szarej części filtra. Ma miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe cechy:
  • pasuje do systemu Cokin Z-Pro (rozmiar L)
  • powłoki nanokrystaliczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.