Menu

Filtr połówkowy szary NUANCES ND2 Soft Cokin Z-Pro

Cechy produktu

  • Producent Cokin 
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

Filtry szare Cokin NUANCES (rozmiar L) powstają w oparciu o użycie technologii powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego rodzaju szkło jest znane ze swej wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. W dodatku znamionuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła oraz wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, że filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal genialną neutralnością jednocześnie w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki temu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, żeby z ich pomocą rejestrować zdjęcia o nad wyraz długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną w trakcie filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND2 proponuje redukcję światła wynoszącą 1 stopień przysłony na szarej części filtra. Ma miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe parametry:
  • nadaje się do systemu Cokin Z-Pro (rozmiar L)
  • powłoki nanokrystaliczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.