Menu

Filtr połówkowy szary NUANCES ND4 Soft Cokin P

Cechy produktu

  • Producent Cokin 
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

Filtry szare Cokin NUANCES (wymiar M) powstają w oparciu o użycie technice powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego rodzaju szkło jest znane ze swojej wysokiej oporności na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo cechuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła, a także wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, że filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal idealną neutralnością równocześnie w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki czemu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, by z ich pomocą rejestrować zdjęcia o bardzo długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną podczas filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND4 oferuje redukcję światła wynoszącą 2 stopnie przysłony na szarej części filtra. Ma miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe właściwości:
  • pasuje do systemu Cokin P (wymiar M)
  • powłoki nanokrystaliczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.