Menu

Filtr połówkowy szary NUANCES ND4 Soft Cokin Z-Pro

Cechy produktu

  • Producent Cokin 
  • Rodzaj szary, połówkowy 

Opis

Filtry szare Cokin NUANCES (wymiar L) powstają w oparciu o wykorzystanie technologii powłok nanokrystalicznych naniesionych obustronnie na hartowane szkło mineralne Schott B 270®. Tego typu szkło jest znane ze swej wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Na dodatek znamionuje się niskim poziomem wewnętrznych odbić światła, a także wysokim poziomem transmisji. Wysoka jakość optyczna przekłada się na to, iż filtry Cokin NUANCES wykazują się niemal rewelacyjną neutralnością zarówno w spektrum widzialnym światła jak i w podczerwieni. Dzięki temu filtry można zestawiać ze sobą bez ograniczeń i bez obaw o powstanie niechcianych zafarbów na rejestrowanym obrazie czy to filmowym czy fotograficznym.
Filtry Cokin NUANCES są zaprojektowane specjalnie do tego, aby z ich pomocą rejestrować zdjęcia o nad wyraz długich czasach naświetlania. Oprócz tego pomagają także w pracy z przysłoną w trakcie filmowania z płytką głębią ostrości.
Filtry Cokin NUANCES są kompatybilne z systemem Cokin CREATIVE.

Filtr ND4 oferuje redukcję światła wynoszącą 2 stopnie przysłony na szarej części filtra. Posiada miękkie przejście gradacyjne.

Podstawowe właściwości:
  • nadaje się do systemu Cokin Z-Pro (rozmiar L)
  • powłoki nanokrystaliczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.