Menu

Filtr szary Haida Slim PROII MC ND1000 (ND3.0) 67mm

Cechy produktu

  • Producent Haida 
  • Średnica 67 mm
  • Rodzaj szary 

Opis

Filtr neutralny pełny szary Haida PROII MC Slim o średnicy 67mm i gęstości ND1000 – redukuje ilość światła o 10 działek przysłony. Filtr pozwala na wydłużenie czasu naświetlania, a także fotografowanie z szeroko otwartą przysłoną choćby w słoneczny dzień. Filtr ten nie wpływa na ogólne zabarwienie obrazu.

MC (Multi-coating) to niepodatna na działanie wody i zarysowania wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna, która jest nadzwyczajną ochroną filtra. Pomaga w powiększeniu przepuszczalności światła poprzez redukcję odbić. Dodatkowo lepszą ochronę podłoża filtra i pozostaje czystszy dłużej aniżeli niepowlekane filtry.

Filtry neutralnie szare Haida są zbudowane z wysokiej jakości szkła optycznego, gwarantującego pokaźniejszą krystaliczność i wierność kolorów. Zaopatrzone są w aluminiowy wytrzymały pierścień.

Wersja Slim ma cienką oprawę filtra, która minimalizuje ryzyko wystąpienia winiety, co jest bardzo pokaźne przy obiektywach szerokokątnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.