Menu

Filtr UV UX 58 mm

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Średnica 58 mm
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr UV UX 58 mm


Filtr UV UX z nowo dodaną warstwą hydrofobową to przeprojektowany filtr HMC UV (C), dzisiaj zintegrowany z nową linią klasy UX wraz z filtrem CIR-PL Slim. Filtr UX UV jest w pełni nowym produktem gwarantującym wysokie standardy jakości.

„UX" w nazwie serii oznacza „User eXperience",wyróżnić wszystkie doświadczenia, które użytkownicy uzyskają dzięki tym filtrom i wszystko, co się z nimi zespaja. Seria UX oferuje użytkownikom lepsze jednostkowe doświadczenia poprzez wszystkie działania związane z fotografią.

Promienie UV, choć niewidoczne gołym okiem, mogą wpływać na obraz w trakcie fotografowania w miejscach takich jak wybrzeże czy góry, powodując rozmycie konturów albo wyblakłe i białawe obrazy.

Filtry mają tłumić widmo UV zawarte w świetle dziennym, które sprawia najczęściej zły wpływ na obrazy. Filtr tego typu może być stosowany jednocześnie w fachowych aparatach jak i cyfrowych, co zapewnia bardziej żywe obrazy. Dodatkowo, utrzymując go stale przymocowanego służy jako codzienna ochrona obiektywu.

Funkcje i atuty:
  • powłoka antyrefleksyjna

powłoka antyrefleksyjna zapobiega niepożądanym odbiciom i powiększa przepuszczalność światła.

  • Wodoodporna powłoka

warstwa hydrofobowa została dodana do powłoki antyrefleksyjnej. Powłoka ta odpycha krople wody i usprawnia czyszczenie powierzchni filtra z brudu lub odcisków palców.

  • Wąska aluminiowa rama

Smukła ramka uniemożliwia winietowaniu choćby w przypadku obiektywów szerokokątnych.

dostępne średnice: 39; 40,5; 43; 46; 49; 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82 mm

cechy artykułu Hoya Filtr UV UX 58 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.