Menu

Hoya HMC PHL filtr UV M:40.5

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr UV absorbuje promieniowanie ultrafioletowe, prowadzące niejednokrotnie do pogorszenia ostrości i kontrastu fotografii wykonywanych w terenie.

HMC to podstawowa kolekcja filtrów UV, które cechują się dostępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie producent Hoya. Dzięki zaimplementowaniu najkorzystniejszych , a także sprawdzonych technologii filtry te spełniają wymogi równocześnie amatorów jak i profesjonalistów.

Filtry UV marki Hoya odcinają promieniowanie ultrafioletowe, poprzez co pozwalają uzyskać lepsze nasycenie , a także poprawić kontrast fotografii zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Dzięki zachowaniu neutralnej kolorystyki są jeszcze genialnym zabezpieczeniem obiektywu przed czynnikami zewnętrznymi. Bronią go przed brudem, kurzem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się zarówno do fotografii kolorowej jaki czarno-białej.

Dzięki zastosowaniu lekkiej i cienkiej oprawki filtry współpracują bez zakłóceń z obiektywami szerokokątnymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.