Menu

Hoya HMC UV(C)

Cechy produktu

  • Producent Hoya 
  • Rodzaj UV 

Opis

Filtr UV absorbuje promieniowanie ultrafioletowe, prowadzące często do pogorszenia ostrości i kontrastu zdjęć wykonywanych w terenie.

HMC to podstawowa linia filtrów UV, które znamionują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie firma Hoya. Dzięki zaimplementowaniu najkorzystniejszych , a także sprawdzonych technice filtry te spełniają kryteria zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Filtry UV firmy Hoya odcinają promieniowanie ultrafioletowe, przez co pozwalają uzyskać lepsze nasycenie oraz poprawić kontrast zdjęć zwłaszcza przy słonecznej pogodzie. Dzięki zachowaniu neutralnej kolorystyki są także idealnym zabezpieczeniem obiektywu przed czynnikami zewnętrznymi. Bronią go przed brudem, kurzem czy uszkodzeniami mechanicznymi. Nadają się jednocześnie do fotografii kolorowej jaki czarno-białej.

Dzięki zastosowaniu lekkiej i cienkiej oprawki filtry współpracują bez zakłóceń z obiektywami szerokokątnymi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.