Menu

Hoya PROND4 filter

Cechy produktu

  • Producent Hoya 

Opis

PROND 4 to obecnie najszczególniej nowoczesne technicznie filtry szare przystępne na rynku. Do ich produkcji wykorzystano pionierską metodę polegającą na obustronnym pokryciu filtra warstwą antyrefleksyjną ACCU-ND. Zagwarantuje to, że rejestrowany obraz wiernie zachowuje kolorystykę. Filtry dedykowane są nie tylko dla fotografów – wspaniale sprawdzą się także na rynku video HDSLR.

Filtr Hoya PROND 4 redukuje ilość światła docierającego do matrycy o 2 działki przysłony. Wysoka jakość szkła optycznego filtrów kolekcji PROND w połączeniu z technologią ACCU-ND zapewnia nieszablonowy komfort użytkownikom – równocześnie fotografom, jak i operatorom kamery video. Podczas rejestracji fotografii w dynamicznie zmieniających się warunkach oświetleniowych, wymagających zastosowania filtrów o przeróżnym stopniu przepuszczalności, nie trzeba korygować balansu bieli w aparacie ani stosować uzupełniającej obróbki cyfrowej fotografii i filmów, aby skorygować barwy obrazu, co nieraz zdarza się przy użyciu tańszych filtrów szarych innej produkcji.

Filtry kolekcji PROND mają sporo zastosowań. Pozwalają wydłużyć czas ekspozycji, gdy nie jest możliwe mocniejsze przymknięcie przysłony lub zmniejszenie czułości ISO. W słoneczny dzień umożliwiają uzyskanie niepokaźnej głębi ostrości przy użyciu jasnych obiektywów,co ma szczególne znaczenie w fotografii portretowej i w filmie.

ułatwiają także dobranie ekspozycji w kamerach filmowych, w których czas naświetlania nie może być swobodnie dostosowywany. Pozwalają w ciekawy sposób uchwycić ruch na zdjęciu, perfekcyjnie nadając się do fotografowania wodospadów oraz innych naturalnych scenerii.

Filtry linii PROND posiadają cienką aluminiową oprawkę typu Low Profile Frame. Pozwala to uniknąć zjawiska winietowania. Filtry mogą współpracować nawet z obiektywami super szerokokątnymi.
  • Producent: Hoya (Made in Japan)
  • Średnica filtra: 52mm
  • Grubość oprawy: 5,5mm
  • Transmisja światła: 25%

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.