Menu

Marumi filtr Exus MC PL 49mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 49 mm

Opis

Filtr Marumi Fit + Slim Circular PL 49mm


Ten wysokiej jakości filtr fotograficzny oparty został na specjalnym, cienkim szkle oprawionym dwugwintowym pierścieniem typu SLIM.

znamionuje się rewelacyjną ochroną przed refleksami świetlnymi i utratą kontrastu dając odcień o prawidłowym nasyceniu barw i wysokim kontraście. Ten filtr z kołową polaryzacją światła pasuje do współpracy z systemem samoczynnego ustawiania ostrości auto focus (AF). Odpowiednie ustawienie aparatu z zastosowaniem filtra pozwala w pełni wygasić zbędne refleksy świetlne przy zachowaniu perfekcyjnej ostrości.
Marumi Fit + Slim Circular PL redukuje odbicia na wodzie, niebie, liściach, szkle i innych powierzchniach rozszerzając nasycenie ich , a także kontrast.

Filtry Marumi z linii Fit + Slim są dużo cieńsze od typowych filtrów, dzięki temu realne jest ich wykorzystywanie wraz z pokrywkami obiektywu. W dodatku poręczne opakowanie filtrów z serii Fit + Slim pozwala na prędki dostęp do filtra choćby gdy mamy do dyspozycji tylko jedną rękę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.