Menu

Marumi filtr Exus MC PL 58mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 58 mm

Opis

Filtr MARUMI polaryzacyjny kołowy C-PL (LP) 58 mm EXUS. Filtry z kolekcji EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przypasowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Nadzwyczajny balans i wielopowłokowa budowa gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS polaryzacyjny kołowy C-PL to unikatowe filtry fotograficzne. Główne ich mocne strony to: - wysoka transmisja światła, - filtr polaryzacyjny barwy wyglądają bardziej aktywne - mają antystatyczną powłokę ochronną - w całości nowa warstwa ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - posiadają powłokę hydrostatyczną, -polikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i wyjątkowo wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - mają cienkie ochronne rowki, - wyekwipowane są w satynowe wykończenia, - filtry MARUMI EXUS polaryzaczjno kołowe, są wyjątkowo przydatne do fotografowania w plenerze, - transmisja światła wyższa o 30% niżeli w filtrach linii Super DHG Materiał z jakiego tworzone są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z linii Super DHG.

Grubość pierścienia: Zredukowana z 7.0mm do 6.5mm w porównaniu z serią Super DHG C-PL warstwa teflonowa na gwincie co umoliwia efektywne i prędkie montowanie i zdejmowanie z obiektywu. Zastosowanie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże zwiększyć wydajność smarowania powierzchni, umożliwiając płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.

Co tak właściwie oznacza tajemnicze słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkowaniu najlepszych filtrów fotograficznych, które marka Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najlepsze, Marumi wytwarza jedne z najlepszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z linii EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.