Menu

Marumi filtr Exus MC PL 77mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 77 mm

Opis

Filtr MARUMI polaryzacyjny kołowy C-PL (LP) 77 mm EXUS. Filtry z linii EXUS (Experience, Ultimate, and Specifications), pozostały przystosowane specjalnie do fotografii cyfrowej. Rewelacyjny balans , a także wielopowłokowa budowa gwarantuje wysoką transmisję światła z małą stratą przepuszczalności.

FIltry EXUS polaryzacyjny kołowy C-PL to nieszablonowe filtry fotograficzne. Główne ich zalety to: - wysoka transmisja światła, - filtr polaryzacyjny kolory wyglądają bardziej dynamiczne - posiadają antystatyczną powłokę ochronną - całkowicie nowa powłoka ASC (Anti-Static), - dzięki nowej technologi wytwarszania, brud oraz kurz nie osiada na filtrze, - posiadają powłokę hydrostatyczną, -zlikwidować z nich wodę i tłuszcz, - są cienkie i wyjątkowo wytrzymałe, - umocowany w nowym pierścieniu rodzaju SLIM, - na nowo zaprojektowany pierścień, - mają cienkie ochronne rowki, - wyposażone są w satynowe wykończenia, - filtry MARUMI EXUS polaryzaczjno kołowe, są stanowczo przydatne do fotografowania w plenerze, - transmisja światła wyższa o 30% aniżeli w filtrach linii Super DHG Materiał z jakiego wyprodukowane są filtry, to białe szkło (B270), takie samo jak w filtrach z linii Super DHG.

Grubość pierścienia: Zredukowana z 7.0mm do 6.5mm w porównaniu z serią Super DHG C-PL powłoka teflonowa na gwincie co umoliwia produktywne i prędkie montowanie i zdejmowanie z obiektywu. Wykorzystanie powłoki teflonowej wokół gwintu pomoże rozszerzyć sprawność smarowania powierzchni, umożliwiając płynne mocowanie / odłączanie filtra z obiektywu.

Co tak właściwie oznacza nieodgadnione słowo "EXUS? Skrót EX = Experience, oznacza doświadczenie w produkcji najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, które producent Marumi ma już od ponad 60 lat, U = Ultimate, czyli najkorzystniejsze, Marumi wytwarza jedne z najkorzystniejszych filtrów fotograficznych, S = Spec., oznacza specjalistyczny.

Filtry z kolekcji EXUS to wiedza, doświadczenie i najnowsza technika Marumi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.