Menu

Marumi Super DHG Lens Protect 62 mm

Cechy produktu

  • Producent Marumi 
  • Średnica 62 mm

Opis

Marumi Super DHG Lens Protect niweluje niepożądane odblaski i refleksy będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Dzięki nad wyraz cienkiej ramce rodzaju „Wide" (Slim) nie dochodzi do efektu winietowania w zdjęciach robionych obiektywem szerokokątnym.

wspaniałe zabezpieczenie obiektywu. Perfekcyjny do codziennego użytkowania. Super DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych z dwiema, dodatkowymi warstwami hydrofobowymi, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie formuje plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się wyraźnie wolniej.

Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji. W dodatku, filtr linii Super DHG cechuje się czarnym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień typu „Wide" (Slim).

sugerowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.